Акція «Щасливі разом!» від «Гіпермаркету дверей на Щасливому» & TM Epsilon

akcia

Увага! Увага! «Гіпермаркет дверей на Щасливому» спільно з TM Epsilon оголошує акцію! Багато приємних емоцій та цінних подарунків гарантовано!

З 9 до 24 квітня 2016 року при замовленні будь-якої продукції TM Epsilon (Україна) у «Гіпермаркеті дверей на Щасливому» на кожного клієнта чекають приємні сюрпризи:

  • двокамерний склопакет з енергозбереженням за ціною однокамерного;
  • комплект протизламної фурнітури SIEGENIA (Німеччина) за ціною стандартного;
  • ергономічна ручка Hoppe secustik (Німеччина) у подарунок.

А також кожен гість має можливість взяти участь у розіграші головного призу – подарункового сертифікату на 3000 грн*!!!

Розіграш головного призу буде проведено у рамках урочистого заходу 9 квітня.

Тут ви зможете дізнатись корисну та цікаву інформацію про асортимент та особливості металопластикових конструкцій TM Epsilon, про німецьку продукцію SIEGENIA, отримати багато приємних сюрпризів і подарунків, а також море приємних вражень та позитиву. На заході передбачені виступи представників згаданих вище компаній, а також шоу, конкурси та розваги.
Місце проведення – «Гіпермаркет дверей на Щасливому» (м. Рівне).
Початок – о 12:00**.

Для довідки: TM Epsilon – компанія з багаторічним досвідом роботи (на ринку з 1993 р.), яка сьогодні є одним з лідерів у виробництві високоякісних металопластикових конструкцій. Підприємство виробляє пластикові вікна і двері, балконні блоки, розсувні системи, зокрема, з пластикових профілів власного виробництва. Продукція ТМ Epsilon сертифікована.

* Сертифікатом можна розрахуватися лише за продукцію TM Epsilon.

**Розіграш головного призу буде проведено лише між тими учасниками, які зареєструються для участі в акції в день розіграшу з 11:00 до 13:00 (ресепшн гіпермаркету).

akcia2

akcia3