Знижки на всі вхідні двері ТМ «Аплот» -10%

bili-mk-dveri-2

Весняна акція від «Гіпермаркету дверей на Щасливому»! Тільки з 5 до 16 квітня 2016 року купити будь-які вхідні двері в квартиру чи будинок можна зі знижкою 10 %!

Хочете придбати якісні та естетичні вхідні двері, одно- чи двостулкові, зі склопакетом чи без? Давно замислювались над покупкою, але все відкладали її на потім? Тоді досить переносити важливі справи на невизначений термін, купуйте двері в квартиру чи будинок зараз.

Адже тільки цієї весни, тільки 5-16 квітня, можна зекономити 10 % від загальної вартості вподобаних дверей, здійснивши покупку у нашому «Гіпермаркеті». Знижка розповсюджується на усі, без винятку, вхідні двері ТМ «Аплот» будь-яких розмірів та дизайнів, представлені у нашому асортименті*.

ТМ «Аплот» – провідний український виробник вхідних дверей з металу, що працює на вітчизняному ринку уже більше десятиліття (з 2004 р.). Серед основних достоїнств компанії: бездоганна якість кожного виробу, потужна виробнича база, широкий модельний ряд. До того ж, усі двері від «Аплот» вогнестійкі, про що свідчать відповідні сертифікати.

Завітайте у зручний для вас час в період акції у «Гіпермаркет» та оберіть найкращі для вас вхідні двері! За необхідності наші профільні консультанти допоможуть зорієнтуватися серед усього представленого асортименту.

* Акція діє тільки для роздрібних покупців.

darznzh