Віртуальна подорож по магазину:

 

Робите ремонт у квартирі? Будуєте власний дім? Справа підійшла до вибору дверей та вікон?

Завітайте до нас – і ми допоможемо якісно та красиво укомплектувати віконно-дверними атрибутами ваше помешкання, офісне приміщення чи будь-яку іншу споруду для будь-якої іншої цілі.

Двері – це невід’ємний елемент, який виконує різноманітні функції. Вони захищають оселю від злодіїв, стають на перешкоді пилу, шуму, холоду, забезпечують естетичну довершеність загального стилю. Але тільки за умови, якщо виконані у бездоганній якості надійним виробником. Саме такі ми і пропонуємо вам!

Працюємо на ринку України протягом багатьох років, постійно вдосконалюємось, розширюємо партнерські стосунки з вартісними постачальниками. У нас – одні з найнижчих в регіоні цін, що робить купівлю для вас вдвічі приємнішою.

Асортимент, який не лишить без покупки

До вашої уваги – різноманітні види продукції відомих українських виробників: Aplot, STATUS DOORS, Фабрика Дверей «БудМайстер», АЛЮТЕХ, Epsilon, Новий світ, Модерн ХХІ, ОМіС, Pacioli, Danapristyle та ін. Усі вони добре зарекомендували себе високою якістю продукції та користуються популярністю, завдяки оригінальним дизайнам. Про це свідчать численні відгуки споживачів зі всієї України.

У нас ви можете придбати:

√ вхідні та міжкімнатні двері в квартиру або будинок, а також технічні двері;

√ дерев’яні та металопластикові вікна;

√ ворота (гаражні, секційні, відкатні, ролети);

√ дерев’яну підлогу; √ фурнітуру та комплектуючі.

Увесь модельний ряд, представлений у Гіпермаркеті дверей на Щасливому, характеризується:

▪ використанням у виробництві новітніх технологій, які дозволяють максимально співвіднести поняття ціни та якості;

▪ практичністю, безпекою, міцністю та надійністю, що гарантує тривалий експлуатаційний період;

▪ неабияким різноманіттям стильових рішень, щоб ви змогли підібрати ідеальний колір, фактуру та виконання;

▪ можливістю вибирати стандартні або індивідуальні рішення (розмір, покриття, декор), а це важливо передусім при виборі дверей для приміщень, виконаних за оригінальними будівельними проектами аби при переплануванні;

▪ комплектацією добротною фурнітурою, легкою у користуванні, надійною та зносостійкою;

▪ 100 %-вою безпекою використовуваних матеріалів для здоров’я людини, що особливо важливо, якщо в помешканні будуть діти або, для прикладу, особи, схильні до проявів алергічних реакцій;

▪ наявністю усієї необхідної документації, зокрема, сертифікатів якості, та відповідністю продукції не лише українським нормам, а й закордонним.

Оскільки асортимент представлено досить широкий, конструкторських та дизайнерських рішень не злічити, у клієнтів часто виникають труднощі з вибором. Щоб ви не розгубилися і змогли прийняти правильне рішення, на допомогу завжди прийдуть наші професійні консультанти. Для отримання додаткової інформації телефонуйте за контактними номерами або приходьте до нас у Гіпермаркет дверей на Щасливому в Рівному!

Також запрошуємо до співпраці! Ми постійно займаємось розширенням дилерської мережі, тому запрошуємо до співпраці професійних дизайнерів, архітекторів, будівельників, прорабів, та людей інших професій для взаємовигідної співпраці.