Новини

Як вибрати вхідні двері? ТОП 5 параметрів при виборі дверей

Сьогодні у відео Ви дізнаєтесь – Як вибрати вхідні двері. ТОП 5 параметрів при виборі дверей. В попередньому відео ми познайомили вас з нашою компанією, а сьогодні ми поговороми, як правильно вибрати вхідні двері у вашу квартиру, будинок чи офіс, які є види вхідних дверей, матеріали виготовлення , щоб ви залишили задоволені покупкою. Адже від цього вибору залежить головне – це безпека Вашого майна. Насам перед, розберемось з тим де ж використовуються наші двері (в середині в приміщенні – квартирний варіант чи зовні (будинок , офіс)) Якщо ви шукаєте двері для квартири чи будинку, варто звернути увагу на 5 параметрів :

  • хорошу шумоізоляцію
  • вибір необхідного Вам ступеню захисту.
  • стійкість до атмосферного впливу
  • збереження тепла.
  • Та дизайн

Для хорошої шумоізоляції наші виробники в основному для заповнення повітряного проміжку використовують мінеральну вату,яка є відмінним ізолятором звуку та з високими показниками стійкості до вогню. При виборі необхідного ступеню захисту врахуйте, будь ласка, що рівень не законного проникнення через вхідні двері приблизно 74 %, тому важливо приділити особливу увагу замкам у ваших дверях , адже переважна більшість злодій відають перевагу працювати тихо. До термостійких вхідних дверей відносять :

  • метало-пластикові двері
  • алюмінієві двері
  • Двері з дерев’яними накладками
  • Двері з Полімерними плитами
  • Та двері зовні з металом

Металопластикові та алюмінієві профілі в більшості використовуються для промислових чи офісних приміщень. В житловому секторі вони чудово підійдуть для балконів чи терас. Дерев’яні двері – це справжня класика. Сучасні технології виробництва дають змогу замовити їх з масиву будь-якої породи. Двері від хорошого виробника не “покрутяться”, і не “зсохнуться”. А новітні покриваючі лако-фарбові засоби забезпечать належну волого- та пожежостійкість. До того ж, перевагою дерева є його екологічність, хороші тепло- та звукоізоляційні характеристики, довговічність, індивідуальний дизайн. В умовах нашого клімату радимо обирати дуб чи ясен . Вони більш стійкі до атмосферного впливу. Відносно новою групою дерево-полімерних композитів є – ПОЛІМЕРНІ ПЛИТИ: – Не бояться атмосферного впливу. – Стійкий колір зберігається навіть при тривалій дії сонячного проміння – Пожежна безпека-матеріал не підтримує горіння Одними з найпопулярніших видів – є сталеві двері зовні з металом. Вони мають підвищений рівень надійності та стійкості до атмосферних опадів. Дизайн цих дверей лаконічний так, як покриття метал не передбачає фрезерувань, тобто механічну обробку поверхонь. Для збереження тепла в оселі варто звернути увагу знову ж таки заповненню полотна та на присутність терморозриву в коробці – коли в приміщенні тепло, а на вулиці мороз, при дотику поверхонь, відбувається тепловіддача, в результаті чого вуличний холодод проникає в приміщення. Конструкція вхідних дверей з терморозривом легко усуває ряд проблем, а саме: – промерзання в області рами і полотна – перешкоджає утворенню конденсату; – знижує до мінімуму тепловтрати; – зменшує витрати на енергоресурси; – двері можна експлуатувати протягом довгого часу. Серед усіх вище вказаних технічних характеристик ваших дверей – ми не забуваємо і про особливі дизайни саме для Вас. Адже ми можемо запропонувати велику кількість кольорів та дизайнів. Не забувайте про чудову хитрість : внутрішня сторона вхідних дверей може бути схожою до дизайну ваших міжкімнатних дверей, а зовні двері відповідатимуть фасаду вашого будинку. На фоні дверей що бачити ціни і кадри з різними цінами при монтажі І на сам кінець слід сказати про ціни дверей, вони варіюються від кількох тисяч гривень до кількох десятків тисяч. Все залежить від типу дверей, якості матеріалу, дизайну, а також місця де ці двері будуть встановлені. В наших магазинах є великий асортимент вхідних дверей від таких виробників як Новий світ, Страж, Стілгард, Термопласт, Ред форт та інші, тут назвати 5-10 ТОР виробників з якими працюєте, тому у нас ви обов’язково знайдете саме ті двері які вам необхідні, та на будь який гаманець! Обов’язково підпишіться на канал і натисніть на дзвіночок – щоб першими отримувати сповіщення про наші нові відео! Уже за кілька днів на нашому каналі буде серія відеороликів про новинки та самі популярні вхідні двері!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *